FINANCOVÁNÍ NÁKUPU DOMU

Nákup domu lze financovat  jak z vlastních zdrojů tak i hypotečním úvěrem. V případě zájmu o financování hypotékou Vám naši hypoteční poradci připraví nabídku na míru, dle Vašich potřeb. Nyní navíc máte možnost získat dotovanou úrokovou sazbu ve výši 2,89% p.a.*

Partner pro financování

HYPOTÉKA S DOTOVANOU SAZBOU 2,89%

Prvním 10 klientům nabízíme možnost sjednání hypotéky s dotovanou úrokovou sazbou, ve výši 2,89% p.a*. V případě Vašeho zájmu o více informací neváhejte kontaktovat naší managerku prodeje nebo zanechejte svůj email nebo telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět.

DETAILNÍ POSTUP PRODEJE

ÚSTNÍ REZERVACE
Nezávazná ústní rezervace na dobu 3 dnů bez nutnosti úhrady rezervačního poplatku. Následně je potřeba uzavřít Rezervační smlouvu, v opačném případě bude rezervace uvolněna.
1
REZERVAČNÍ SMLOUVA
Výše rezervačního poplatku činí 100.000,- Kč a hradí se do 5 dnů po podpisu Rezervační smlouvy. Poplatek bude následně odečten od celkové kupní ceny.
2
BUDOUCÍ KUPNÍ SMLOUVA
Záloha ve výši 10 % z kupní ceny se hradí do 10 dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Tato záloha je odečtena od celkové kupní ceny.
3
KLIENTSKÉ ZMĚNY
Cena klientských změn se vypočte jako rozdíl mezi vybranými materiály, případnými dispozičními změnami, a standardním vybavením domu. Tento rozdíl je připočten ke kupní ceně domu.
4
KUPNÍ SMLOUVA
Doplatek zbytku kupní ceny, po odečtení rezervačního poplatku a zálohy kupní ceny. Doplatek se hradí po vydání kolaudačního souhlasu a před podpisem kupní smlouvy.
5

* Hypotéka s garantovanou úrokovou sazbou 2,89% p.a. je produktem developera ve spolupráci s Raiffeisen Bank, která je určena pouze pro prvních 10 klientů. Nárok na její poskytnutí nevzniká automaticky a nejedná se ani o příslib jejího poskytnutí. O možnostech sjednání hypotéky s dotovanou úrokovou sazbou se informujte u obchodního managera.

POPTÁVKA HYPOTÉKY

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Check Box

POPTÁVKA

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Check Box